بهترین مرکز پروتئین تراپی مو در تهرانسر

مراکز مختلفی در تهرانسر خدمات پروتئین تراپی مو را به مشتریان ارائه می‌کنند. اما پیدا کردن بهترین مرکز برای دریافت این خدمات بسیار مهم است. پروتئین کردن مو به صورت مستقیم می‌تواند بر سلامت و زیبایی موها تاثیر داشته باشد. به همین دلیل انجام این کار در بهترین مرکز زیبایی اهمیت زیادی دارد.

در بهترین مرکز پروتئین تراپی، برای تقویت موها از بهترین و باکیفیت مواد استفاده می کنند. همچنین این کار توسط تکنسین‌های متخصص و باتجربه انجام می‌شود. اگر با پروتئین تراپی مو آشنایی ندارید، وقت آن است که به صورت کامل با این روش ترمیمی و زیبایی مو آشنا شوید. در این مقاله به معرفی کامل پروتئین تراپی، مواد مورد استفاده و مزایای آن می پردازیم.

موضوعاتی که در این مقاله به آن پرداخته می‌شود:

پروتئین تراپی موهای آسیب دیده

پروتئین تراپی مو یکی از روش های ترمیمی و زیبایی است که برای احیاء و افزایش سلامتی موها انجام می‌شود. موها در اثر رنگ و دکلره زیاد و یا در اثر رژیم غذایی نامناسب بعد از مدتی خشک، شکننده، ضعیف و آسیب پذیر خواهند شد. در این حالت ممکن است موها وز و زبر هم شوند. در نتیجه شانه زدن و مراقبت از آن‌ها سخت تر خواهد شد. در این حالت انجام پروتئین تراپی می‌تواند سلامت لازم را به موها بازگرداند.

پروتئین تراپی

تاثیر پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو باعث می‌شود که موها بار دیگر بتوانند پروتئین و کراتین مورد نیاز خود را تولید کنند. کراتین برای انعطاف پذیری، رشد و استحکام موها لازم است. رنگ و دکلره می‌تواند میزان کراتین مو را کاهش داده و آن را خشک و شکننده کند. در پروتئین تراپی، اسید آمینه ها و ویتامین های ضروری مو به آن می‌رسند. در نتیجه موها فرصت بازسازی، ترمیم و رشد پیدا می‌کنند.

پروتئین تراپی مو چگونه انجام می شود؟

برای انجام پروتئین تراپی مو، از مواد مخصوص پروتئینی استفاده می‌کنند. این مواد مخصوص حاوی پروتئین های هیدرولیز شده هستند که باعث تقویت و بازسازی هر چه سریع تر موها می‌شوند. میتوان گفت پروتیئن تراپی مو در چند مرحله انجام می‌شود که در این بخش آورده شده‌اند.

  • شستشو مو ها: قبل از هر کاری و استفاده از مواد پروتیئن تراپی، باید موها را به خوبی شسته و از تمیز بودن آن مطمئن شوید و سپس به خوبی موها را با حوله خشک کنید.
  • تقسیم بندی مو ها: برای پروتئینه موها ابتدا موها را به چندین دسته تقسیم می‌کنند، تا مواد پروتئیه به تمامی بخش های مو برسد.
  • مواد گذاری: حال که تقسیم بندی را به درستی انجام داده اید، موها باید به صورت کامل به مواد آغشته شوند. برای این کار لازم است تا مواد با استفاده از فرچه مخصوص به تمامی قسمت های مو برسند. سپس 40 دقیقه الی 1 ساعت به مواد زمان می‌دهند تا به صورت کامل خشک شده و جذب موها شود. در این مرحله می‌توان از اتو مو و سشوار نیز استفاده کرد.
  • آبکشی موها: بعد از گذشت زمان ذکر شده، نوبت آن است که با آب گرم به خوبی مواد را از روی مو پاک کرده و سپس از نرم کننده استفاده کنید و در نهایت مو ها را خشک کنید.

سالن زیبایی رزالیندا با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه استفاده از بروزترین متدهای رنگ مو، کراتین مو، احیای موهای آسیب دیده به بهترین سالن زیبایی تهرانسر شناخته شده است.

مراحل پروتئین تراپی مو

مواد پروتئین تراپی مو

مواد پروتئین تراپی مو سرشار از انواع اسید آمینه ها و پروتئین های حیوانی و گیاهی مورد نیاز مو است. زمانی که موها کراتین و پروتئین خود را از دست می‌دهند، به شدت آسیب پذیر خواهند شد. رساندن پروتئین به مو موجب ضخیم شدن و مستحکم شدن ساقه مو می‌شود. مواد پروتئینه انواع مختلفی داشته و در برندهای مختلفی تولید می‌شوند. کیفیت ساخت مواد پروتئینه بسیار مهم است.

پروتئین تراپی مو با مواد طبیعی

یکی از مواد مورد استفاده برای پروتئین تراپی مو استفاده از مواد طبیعی است. بسیاری از مواد طبیعی که ما به راحتی به آنان دسترسی داریم، حاوی پروتئین فراوانی هستند. در بسیاری از موارد، مواد طبیعی را به مواد پروتئینه اضافه می‌کنند. ترکیب مواد پروتئین و مواد طبیعی پروتئین دار می‌تواند تاثیر کار را دو چندان کند. شیر، تخم مرغ، روغن نارگیل، عسل، ماست یونانی و … سرشار از انواع پروتئین های مورد نیاز موها می‌باشند.

پروتئین تراپی مو با مواد برزیلی

یکی از کشورهایی که بهترین مواد پروتئین تراپی مو را تولید و صادر می‌کند، کشور برزیل است. در واقع مواد برزیلی پروتئینه و کراتینه مو جزء بهترین و باکیفیت ترین مواد مورد استفاده در سالن های زیبایی هستند. این مواد کیفیت بالایی داشته و می‌توانند موها را به صورت کامل تغذیه کنند. در بهترین مرکز پروتئین تراپی از بهترین برندهای برزیلی مواد برای پروتئینه موها بهره می‌برند. این مواد برای بازسازی موهای آسیب دیده و شکننده عالی عمل می‌کنند.

پروتئین تراپی مو

مهم‌ترین ویژگی بهترین مواد پروتئین تراپی مو

بهترین مواد پروتئین تراپی مو، موادی است که تمامی پروتئین ها و اسید آمینه های لازم مو را در خود داشته باشد. همچنین این مواد بتواند به راحتی در ساقه مو نفوذ کرده و موجب تحریک کلاژن سازی در موها شود. استفاده از بهترین مواد در حین پروتئینه کردن موها بسیار مهم است. زیرا اگر مواد مورد استفاده کیفیت لازم را نداشته باشد نمی‌تواند تاثیر قابل قبولی روی سلامتی موها بگذارد. به همین جهت اگر قصد پروتئینه موها را دارید، حتما در انتخاب نوع مواد و کیفیت آن دقت کنید.

کراتینه مو یک کار حرفه‌ای، تخصصی و درمانی است و حتما باید توسط متخصص و در مرکز تخصصی انجام شود که اگر بخواهم بهترین مرکز کراتینه مو در غرب تهران را معرفی کنم، قطعا سالن زیبایی رزالیندا است. 

ماندگاری پروتئین تراپی مو

بسیاری از افرادی که قصد پروتئین تراپی مو را دارند، در مورد ماندگاری آن سوال می‌پرسند. دقت کنید که هدف از پروتئین تراپی در وهله اول ترمیم و بازسازی موها است. بنابراین اگر هدف شما صرفا حالت دهی به موها است باید از روش هایی همچون کراتینه مو استفاده کنید.

ماندگاری این روش بستگی به جنس مواد، نوع انجام کار و میزان شستشوی مو و استفاده از دستگاه های حرارتی است. به صورت کلی پروتئین تراپی می‌تواند بین یک ماه تا 6 ماه ماندگاری داشته باشد. اگر پروتئین در سالن و به صورت حرفه ای انجام شود، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

بهترین مرکز پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو برای موخوره

یکی از روش های رفع موخوره مو و جلوگیری از موخوره زدن آن ها، پروتئین تراپی مو است. خشک شدن بیش از حد مو و آسیب دیدن ساختار آن از دلایل اصلی موخوره مو می‌باشد. رنگ کردن و دکلره زدن موها موجب خشکی بیش از حد آن ها می‌شود. برای رفع و درمان موخوره مو روش های زیادی وجود دارند. اما روش قطعی از بین بردن آن، پروتئینه است.

پروتئین تراپی مو بعد از دکلره

اگر موهای خود را برای رنگ کردن دکلره زده اید، اکنون بهترین وقت آن است که از پروتئین تراپی مو استفاده کنید. پروتئینه می‌تواند موهای دکلره شده را احیاء کرده و از وز شدن، شکننده شدن و زبر شدن آن ها جلوگیری نماید.

رنگ کردن موهای خود را به آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهرانسر بسپارید و از تغییر چهره خود لذت ببرید. 

پروتئین تراپی مو برای موهای کم پشت

افرادی که همواره موهای کم پشت دارند و با مشکلاتی همچون ریزش مو مواجه هستند می‌توانند از پروتئین تراپی مو بهره ببرند. تغذیه نامناسب، ژنتیک، رنگ کردن زیاد مو و برخی بیماری ها می‌توانند موجب ریزش مو و کم پشت شدن آن ها شوند. در پروتئین تراپی تمامی پروتئین ها و مواد مغذی لازم به موها می رسند. در نتیجه کم پشتی مو برطرف خواهد شد.

پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو از چه سنی مناسب است؟

انجام پروتئین تراپی مو به صورت کلی محدودیت خاصی ندارد و همه افراد از هر سنی می‌توانند از این روش بهره ببرند. زیرا این روش هیچ گونه عوارضی ندارد و کاملا ایمن است. اما به صورت کلی انجام این روش برای افراد بالای 15 سال مناسب تر می‌باشد.

قیمت پروتئین تراپی مو در سالن

قیمت انجام پروتئین تراپی مو در سالن بستگی به نوع مواد، حجم موها، میزان تخصص و تجربه تکنسین و … دارد. بنابراین نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

برای گرفتن مشاوره پروتئین تراپی، کراتین مو و هرگونه خدمات تخصصی در مرکز تخصصی رزالیندا بهترین سالن زیبای تهرانسر با شماره 09199500560 و 09199500570 تماس فرمایید. 

سخن آخر

پروتئین تراپی مو یکی از بهترین، ایمن ترین و موثرترین روش‌های ترمیم و بازسازی مو می‌باشد. این روش را می‌توانید با استفاده از انواع مواد مختلف انجام دهید. توصیه ما این است که برای پروتئینه موهای خود حتما به بهترین مرکز پروتئینه مراجعه کنید. زیرا این مراکز کار پروتئین تراپی را بدون ایجاد آسیب به مو و به صورت کاملا اصولی انجام می‌دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *