رزالیندا نماینده محصولات اسکیف در تهرانسر

مدیریت مرکز رزالیندا خانم الهه شیرعلی نماینده برند اسکیف Skafe در تهرانسر می باشد. این برند محصولات بی نظیری در زمینه ترمیم، بازسازی و سلامت مو ارائه می دهد. در ادامه به معرفی این برند می پردازیم:

الهه شیرعلی نماینده محصولات اسکیف

شرکت Cosmetics Skafe به هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و بهره گرفته شده از دل طبیعت در برزیل تاسیس شد.

کارخانه اسکیف با مساحتی بالغ بر 12000 متر مربع در شهر ریودوژانیروی برزیل واقع شده است . این برند با بهره گیری از فرایندهای تولید در دنیای مدرن وارد بازار بین المللی شده است.

اسکیف الهه شیرعلی

شرکت اسکیف Skafe محصولات متنوع و حرفه ای خود را در زمینه مراقبت، ترمیم، بازسازی، احیا و سلامت مو تولید می کند که هم در بازار داخلی برزیل و هم در بازارهای بین المللی طرفدارن زیادی دارد.

اولویت برند اسکیف احترام و مراقبت از کره‌ی زمین است، بنابراین به دنبال ایجاد یک رابطه هماهنگ و پایدار در تولید محصولات جدید با احترام به انسان و حیات است، لازم به ذکر است که در پروسه تست محصولات اسکیف به هیچ عنوان از حیوان استفاده نمی کنیم و بر همین اساس بر روی کلیه محصولات اسکیف لوگوی PEA درج شده است.

شامپو اسکیف، ماسک اسکیف و ...

در تولید محصولات اسکیف مجموعه تحقیقاتی نظارت دارند تا  از بهترین مواد ارگانیک استفاده شود. محصولات در لاین های ترمیم و مراقبت از مو شامل کراتین ها، ماسک ها، کرم ها، آبرسان ها و … می باشد:

الهه شیرعلی مدرس و اولین سفیر برند اسکیف Skafe در ایران می باشد. برای مشاوره خرید محصولات یا شرکت در ورکشاپ ها با شماره ۰۹۱276۰3309 در تماس باشید.

ماسک مو، بوتاکس مو، شامپو، روغن مو، نرم کننده، کرم مو، تونیک، کرم مو اسکیف برزیل و …

الهه شیرعلی نماینده و سفیر برند اسکیف می باشد

میانگین امتیازات ۵ از ۵