مرکز احیای مو رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو در تهرانسر است. الهه شیر علی مدیریت این مرکز با بیش از 20 سال سابقه کار و بیش از 20 گواهینامه معتبر بین المللی در زمینه تراپی مو در حوزه زیبایی می باشد. رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو در غرب تهران می باشد زیرا در کنار استفاده ار کراتین طبیعی، انواع آنالیزها برای سلامت موهای شما انجام می شود تا موهای زیبا و سلامت داشته باشید. برای تماس با این مرکز می توانید با شماره 09127603309 یا 02144538673 تماس فرمایید.

ویدیو زیر مراحل کراتین مو را در مرکز تخصصی کراتین رزالیندا نشان می دهد:

وقتی وارد مرکز غیرتخصصی کراتین می شوید اول اعلام می کنند که ما چند مدل کراتین داریم و هر کدام میلی فلان قیمت دارد شما کدام را می خواهید؟ در مورد مراکزی که تخصص لازم را ندارند باید بگویم که اولا کراتین های اورجینال را این طوری نمی شود کار کرد و این کار کاملا غیرحرفه ای است. 

کراتینه مو که ۱۰۰۰ میلش یک میلیون پانصد قیمت دارد رو میلی ۸۵۰ هزار اعلام می کنند و شما انتخاب می‌کنید. سپس برای کراتین بدون نظارت یک متخصص چندین نفر سشوار و اتو می کشند بدون این که موهای تان را بررسی کنند و در آخر به شما می گویند ۱۵۰ میل کراتین مصرف شده که مثلا ۱.۵۰۰ می شود و شما هم خوشحال از اینکه پول دستمزد ندادید. در واقع از مواد درست و روش درست استفاده نکردند.

مراحل کراتین مو

رزالیندا مرکز تخصصی درمان و احیای مو 

_

مواردی که از برخی مراکز غیر تخصصی گفتیم و روالی که اعلام می کنند آن پروسه کار کراتین نیست.

کراتین یک کار تماما حرفه‌ای و درمانی هست شما نباید انتخاب کنید که چی می خواهید مثل این است که بروید پیش پزشک و بدون این که پزشک متخصصی وجود داشته باشد خودتان بگویید این درمان را می خواهم و یک سری غیر پزشک برای تان درمان انجام دهند.

در مراحل کراتین مو

 1. اول باید یک مشاور و متخصص موهای تان را ببینند و مشاوره کامل انجام شود.
 2. موهای تان با دستگاه آنالیز شود
 3. و بعد انتخاب با متخصص است که نسبت به آسیب موهای تان، رنگ موهای تان و جنس کف سرتان (چرب یا خشک) کراتین مورد نظر انتخاب شود و مواد کراتین که موهای شما لازم دارد در آن کراتین باشد.
 4. در مرحله بعد با نظارت متخصص کل پروسه کراتینه مو انجام شود به این دلیل که در برخی مراکز مراحل اصولی انجام نمی شود بعد از کراتین موها ریزش پیدا کرده و ریشه یا شکستگی ساقه پیدا می کنند.

بهترین مرکز کراتین مو در تهرانسر

رزالیندا بهترین مرکز تخصصی درمان و احیای مو در حوزه زیبایی

_

تمایز مرکز احیای مو و کراتین مو رزالیندا:

در واقع می توانیم بهترین مرکز کراتین مو در غرب تهران مشاوره حرفه‌ای آنالیز مو در مورد جنس مو، رنگ فعلی مو و این که موهای تان چه مشکلی دارد که می خواهید کراتین کنید، آیا موی شما مناسب کراتین است یا نه.
بسته به جنس کف سرتان مشاوره شامپو و ماسک داخل حمام و خارج حمام داده می شود. حتی قبل از شروع کار در مورد نحوه و مراحل انجام کار کراتین و قیمت نهایی صحبت می شود و در صورت توافق برند مصرفی در حضور مشتری مصرف می شود.
در رزالیندا مرکز کراتینه مو در غرب تهران با بهره گیری از بهترین برند های کراتین مو  در تمام انجام پروسه کراتین متخصص لحظه به لحظه مراحل و نحوه انجام کار را نظارت می کند. در انتها تا دو ماه شما را همراهی می کنند تا این پروسه با بالاترین کیفیت انجام شود. هر دو هفته اسکالپ شما بوسیله دستگاه چک می شود تا چرب نشود و باعث ریزش موهای تان نشود.
همچنین بهترین مرکز آموزش کراتین در تهران مرکز رزالیندا می باشد با تدریس الهه شیرعلی مدرس انواع هیرتراپی.
 

برای مشاوره کراتینه مو از رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو تهرانسر می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۰۰۵۷۰ یا  ۰۹۱276۰3309 یا 02144538673 تماس بگیرید

برای آشنایی بیشتر با کراتین مطالبی را تهیه کردیم که خواندن آن ها خالی از لطف نیست، تمامی مطالب توسط الهه شیرعلی مدرس کراتین و بهترین کراتین کار تهرانسر تهیه شده است:

مو از ساختاری به نام کراتین تشکیل شده است. کراتین در فولیکول مو ساخته می شود و پس از رشد مو به بیرون از پوست رانده می شود که به آن ساقه یا shaft مو می گویند. کراتین ماده اصلی بسیاری از بافت ها، مو، ناخن و پوست می باشد. کراتین از پروتئین ها به هم بافته تشکیل شده که مهمترین آن ها اسید آمینه سیسته این است که نقش مهمی را در پیوندهای عرضی و استحکام مو دارد.

کراتین مو چیست؟

_

کراتین چیست؟ کراتین پروتئین سازنده مو است، لایه های مو از کراتین تشکیل شده با شکل های مختلف:

 • کراتین نرم: لایه شاخی پوست
 • کراتین سخت: شاخ حیوانات و موی انسان

همان طور که گفتیم مو از ساختاری به اسم کراتین تشکیل شده است:

 1. کراتین آلفا
 2. کراتین بتا
کراتین مو چیست
کراتین مو چیست

رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو در تهرانسر

تفاوت کراتین آلفا و کراتین بتا چیست؟

_
ساختار کراتین
ساختار کراتین

قبل از این نظر بر این بود کراتین سازنده موی مهره داران مثل انسان از کراتین آلفا است.

ولی پس از تحقیقات نشان داده شد آن بافتی که وزن مو را تعیین می کند که  به آن جرم مویرگی می گوییم، آن بافتی که جان مو را تعیین می کند کراتین بتا است. در واقع کراتین آلفا فقط نقش یک غلاف و پوشش را دارد. 

آلفا بافتی سفت، سخت و جاندار است اما نقش محافظ و نگهدارنده کراتین بتا رو دارد. کراتین بتا به مو وزن مویرگی وجرم و توان می دهد.

مواد سازنده کراتین چیست؟

_
 • عناصر مو: کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن و گوگرد
 • اسیدهای آمینه: از به هم پیوستن عناصر مو به دست می آید
 • پپتیدها: از به هم پیوستن اسید های آمینه به دست می آید
 • کراتین: از به هم پیوستن پپتید ها به دست می آید

پیوند های مو

_
 • پیوندهای پپتیدی (پیوندهای بین اسید آمینه ها)
 • پیوندهای جانبی
فیزیکی ضعیف
 1. هیدروژنی
 2. نمکی
شیمیایی قوی

گوگردی

درمان ساقه مو
درمان ساقه مو

الهه شیرعلی بهترین کراتین کار حرفه ای در تهرانسر

انواع جذب های کراتین مو

_
 • جذب سطحی: پوشاندن  باعث درخشش موها می شود شانه پذیری رو راحت می کند و حجم موها را زیاد می کند.
 • جذب عمقی: نفوذ باعث استحکام و ارتجاعی مو می شود.

انواع کراتین موجود در بازار

_
کراتین مو اسکاف
کراتین مو اسکاف

کراتین ها چند مدل دارد:

 • کراتین هایی که صافی دارندکه مناسب موهای بکر سالم هستند و صافی بالا دارند
 • کراتین احیا وصافی که موهای رنگ شده و دکلره شده سالم که کشسان نیستند

کراتین ها دربازار بسته به کارخانه سازنده آن دارای ترکیبات متفاوت هستند:

 • اگر کراتین ها درشت مولکول باشند از لایه اولیه مو بیشتر قدرت نفوذ ندارد و به پروتئین های لایه بیرونی مو می چسبد و عمل کراتینه کردن انجام می شود در نتیجه مو شفافیت زیادی ندارد و صافی زود از بین می رود.
 • ولی اگر کراتینی که ریز مولکول شده لازم به ذکر است برای عزیزانی که به سالن های کراتین مراجعه می کنند و اسامی به کار رفته شده را آشنایی ندارند ذکر کنم که واژه نانو و هیدرولیز که عنوان می شود یعنی اینکه اون کراتین ریز مولکول شده و هیدرولیز روش کوچک کردن مولکول با آب را هیدرولیز می گویند که در ادامه به تعریف بیشتر درباره آن می پردازیم.

رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو در تهرانسر

تفاوت کراتین مو و بوتاکس مو
تفاوت کراتین مو و بوتاکس مو

کراتین هیدرولیز شده چیست؟

_

کراتینی که با آب ریز مولکول شده تا قدرت نفوذش بالا برود را کراتین هیدرولیز شده می گویند.

با هیدرولیز کردن وزن مولکولی کراتین را تغییر می دهند تا به تار مو نفوذ کند.

 • کراتین سبک: نفوذ از کوتیکول به کورتکس
 • کراتین سنگین: روی کوتیکول

انواع صافی مو

_
 • موقت

 • دائم:

 1.  نیمه دائم
 2. دائم دائم

آب صاف کننده موقت هست چون وقتی مو خیس می شود، پیوندهای هیدروژنی و نمکی توی آب حل می شود و مو استکحامش رو از دست می دهد. وقتی خشک می شود دوباره شکل می گیرد. (با تافت و ژل)

کراتین دائم
کراتین دائم

کراتین ها چند منشاء دارند؟

_
 • کراتین شیمیایی چیست: صاف کننده هایی که به مو آسیب می رساند مثل ریباندینگ

 • کراتین گیاهی چیست: از گیاهان تهیه شده است (ماندگاری کراتین گیاهی کمتر است)

 • کراتین حیوانی

 • کراتین معدنی

 • کراتین انسانی

منظور از کراتین سرد و کراتین گرم چیست؟

_
 • کراتین سرد: در این روش از اتو استفاده نمی شود و خشک کردن مو با باد ملایم سشوار است.

 • کراتین گرم : در این روش قفل کننده فیزیکی سشوار گرم و اتو می باشد.

بهترین کراتین مو چیست؟

کراتین وگان چیست؟

_

کراتین وگان نسل جدید از کراتین ها و از بهترین کراتینه مو هستند که ارگانیک بوده دود گاز به هیچ عنوان ندارد به همین علت هم برای مشتری، هم برای خود آرایشگر مضر نیست این کراتین ها فرمالدئید ندارند بلکه مواد موثر در این کراتین ها اسید گلیو کسیلیک است. کراتین های وگان ها بر خلاف کراتین های جدید پیوندهای مو را نمی شکنند. بلکه پیوندها را جفت کرده و باعث صافی می‌شوند نکته مهم در این نوع کراتین این است که روی این کراتین ها می شود رنگ و لایت انجام داد.

در مدل های قبلی در اثر کراتین پولک های مو کاملا باز نمی شد و مواد کراتین به جا مانده باعث از بین رفتن مو در اثر دکلره می شد که در وگان ها این اتفاق نمی افتد.

و مورد دیگر کراتین های وگان روی موی نچرال دکلره و هایلایت هم مناسب است. شاین ویژه این کراتین از مزایای آن است به دلیل وجود سه روغن ارگان، ماکادمیا و آبسینتو. داخل مو از روغن ها پر شده و بعد از گدشت زمان، مو کدر و خشک نمی شود و حالت اولیه خودش را از دست نمی دهد.

برای مشاوره از رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو تهرانسر می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۰۰۵۷۰ یا  ۰۹۱276۰3309 یا 02144538673 تماس بگیرید

ماندگاری کراتین مو چقدر است؟

سوالی که خیلی از ما پرسیده می شود این است که کراتین مو چقدر ماندگاری دارد؟ ماندگاری این کراتین ۴ تا ۶ ماه است، به دلیل نانو و ریز مولکول بودن در یک مرحله انجام می‌شود. حتما از انجام این کراتین لذت خواهید برد و تفاوت این کراتین رو با کراتین های دیگر بعد از یک بار انجام دادن خواهید فهمید. در مرکز رزالیندا ما از بهترین کراتین وگان استفاده می کنیم.

۵ راه حل ماندگاری کراتین

_

۱_ قبل از کار کراتین باید از لاین های درمانی مو استفاده شود تا آسیب های مو مثل خشکی، وزی، کدری و کشسانی برطرف شود. “این لاین درمانی برای اولین بار فقط در مرکز رزالیندا انجام می شود.”

کیفیت کراتین بعد از لاین های درمانی بسیار بالا و ماندگاری آن را چندین برابر افزایش می‌دهد. استفاده از بوتاکس هایی که حاوی روغن های ضروری مو می باشند ضروری است در چند سری از بوتاکس هایی که صافی ندارند مثل بوتاکس وگان این روغن ها وجود دارد قبل از کراتین این عوامل درمانی بسیار ضروری می باشد.

۲_ اتوی مناسب کراتین: اگر سطح اتو مناسب نباشد و چندین سال از آن استفاده شده باشد دیگر نمی تواند حرارت را درست پخش کند که در نتیجه پیوند های دی سولفید و پپتیدی از بین می رود و به مو صدمه می‌زند. اگر در مورد اتوها می خواهید بدانید مقاله انواع اتو کراتینه مو را بخوانید.

۳_ شامپوی مناسب بعد از کراتین: این شامپو ها نباید کراتین را در خود حل کنند. ph آن قلیایی نباشد و نباید از شامپو بچه بعد از کراتین استفاده کرد چرا که ph شامپو بچه ۷ است و برای مو بزرگ سال شامپوی قلیایی محسوب می‌شود هفته ای ۱ بار از شامپو های معمولی باید استفاده شود برای مشاوره بیشتر با شماره 09199500560 تماس بگیرید. 

۴_ شستشوی مناسب: مدل شستن و خشک کردن موها، بستن موها در دوام و دکلره بسیار تاثیر دارد.

5- استفاده از ماسک مناسب کراتینه: در رزالیندا ماسک مخصوص صافی از برند اختصاصی استفاده می شود. حتی موهایی که کراتینه هم ندارد مصرف این ماسک باعث صافی مو می شود

۶- پرهیز از آفتاب و استفاده از ماسک های خارج از حمام و صد آفتاب مو باعث ماندگاری کراتین می شود

۷- کلر استخر کراتین مو را در خود حل می کند حتی قرار گرفتن در هوای استخر

۸- تقویت مو: تغدیه، سبک زندگی، مکمل های دارویی در ماندگاری کراتین تاثیر دارد. هر عاملی که باعث آزاد شدن رادیکال های آزاد می شود به کراتین مو صدمه می‌زند

 در آخر برای ماندگاری کراتین از یک متخصص واقعی که با برند های حرفه‌ای کار می کند خدمات بگیرید. مراکزی که می توانند به شما خدمات تخصصی ارائه دهند. الهه شیرعلی با بیش از 22 سال تجربه در زمینه درمان و احیای مو در حوزه زیبایی می تواند بهترین مشاوره را به شما دهد. سالن رزالیندا برترین مرکز کراتینه تهرانسر و غرب تهران با مدیریت الهه شیرعلی می باشد.

قیمت کراتین مو به چه عواملی بستگی دارد؟

_

قیمت کراتینه مو در مراکز مختلف متفاوت است. بسته به برند مصرفی، این که در کدام منطقه از شهر انجام می شود و تبحر شخص فرق دارد.

این موضوع مهم را باید در نظر گرفت که خیلی ها خوب بودن خدمات را به منطقه ای که انجام می شود و تبلیغات آن سالن می دانند، چه بسا کسانی هستند که تبلیغات زیادی کردن ولی از برندهای فیک که استاندارد هم نیست استفاده میکنند و اطلاعات علمی و مهارت لازم را ندارند.

کراتین کردن مو یک کار مهارتی و علمی است، حتما موقع انتخاب مرکز در مورد نحوه مشاوره تریتمنتر و از نوع برند مصرفی در حضور خودتون اطلاع پیدا کنید چرا که موی هر شخص در کراتینه با فاکتور های نفر دیگه فرق می کند خیلی از آرایشگران با یک بطری کراتین برای همه کراتین می کنند در حالی که باید قبل از کراتین حتما مو آنالیز شود بعد نسبت به متریال هر برند کراتین مو که مناسب موی شماست باید انتخاب شود.

یک موضوع خیلی مهم در مورد قیمت کراتین هست که جدیدا باب شده و آن اینکه بعضی از مراکز اعلام می کنند دستمزد نمی گیرند و فقط پول مواد رو می گیرند!

اتو موی کراتین

اتو مو کراتینه

_

در کار کراتین جنس اتو باید با کیفیت باشد چرا که پخش حرارت به طور یکنواخت در کراتین موضوع مهمی است. قفل مکانیکی کراتین اتو است با گرمای اتو مواد را به کوتیکول مو می چسبانیم و براقیتی که روی مو بعد از کراتین می‌بینیم نشانه کار بی عیب و نقص است.

اتوی موها در بازار با نام های تجاری زیادی وجود دارد. برای انتخاب اتوی مو مناسب باید انواع اتوها را بشناسید:

اتوی مو برای کراتین صفحه سرامیکی این نوع حتما باید از نوع مرغوب باشد تا بتواند حرارت را به طور یکنواخت روی مو پخش کند این اتوها مناسب موهای نازک رنگ شده و دکلره شده هستند. موهای نازک زودتر حرارت را می گیرند و نسبت به انواع موهای دیگر آسیب دیده هستند.

اتوی صفحه تیتانیوم: این اتوها به خاطر جنس شان حرارت را به سرعت روی مو منتقل می کنند و مناسب موهای نچرال و رنگ شده سالم هستند. هنگام کار با این اتوها باید کاملا تبحر داشته باشید و سرعت عمل و اینکه با فشار دست و سرعت اتوکشی کنید. این اتوها روی کراتین شاین زیادی می دهند چرا که قفل کننده کراتین با حرارت زیاد انجام می شود ولی باید با سرعت و دقت زیاد انجام شود.

نکات در مورد اتو موی کراتین

 • اگر حرارت زیاد این اتوها روی موی دکلره شده باشد آب مو گرفته می شود و بعد مدتی خشک و خرد می شود.
 • حرارت زیاد پیوندهای ساختاری مو را از بین می برد.
 • اتو نباید حرارت جهشی داشته باشد (در این مورد اتوهای نانو تیتانیوم از همه مناسب تر هستند)
 • اتوهای نسل جدید بائو ایونیک هست که برندهای حرفه‌ای این نوع اتوها را دارند و قیمت شان بالاست.
 • در مورد اتو های سرامیکی هم نانو سرامیکی ها از همه مناسب تر هستند.
 
شامپو
شامپو

شامپو مخصوص موهای کراتین شده

شامپو کراتینه بدون سولفات

_

در مورد شامپو های بعد از کراتین اول بایددر رزالیندا در مورد شامپو ها توضیحاتی داده می شود شامپو ها به علت این که باید قدرت پاک کنندگی داشته باشند در فورمولشان سورفاکتانت دارند که این مواد باعث باز شدن پولک های مو می شوند و کف زیادی هم دارند. این ماده چربی ها را در خود حل می کنند تا کف سرتان پاک شود. خود این شامپو ها اگه برای موی معمولی استفاده شود باعث می شود کراتین طبیعی مو برداشته شود به همین علت کسانی که شامپو را روی ساقه می زنند موهای خشک و وز دارند.

حالا برای مویی که کراتین شده از این نوع شامپو ها نمی شود استفاده کرد. شامپو هایی مناسب این کار هستند که بدون سولفات باشند که قدرت پاک کنندگی خیلی پایین دارند و کف خیلی کم.

اگر مویی چرب باشد و کراتین هم شده باشد و از شامپو های فری سولفات استفاده کند چربی ها روی مو می ماند و باعت مسدود شدن روزنه های مو می شود و در نتیجه چربی نمی تواند به سطح پوست آید و وارد فولیکول شده و مو دچار ریزش می شود. این ریزش پروسه طولانی دارد برای اینکه این مشکل بوجود نیاد حتما موها باید با دستگاه آنالیز مو آنالیز شود و متخصص روش های دیگری را اعلام کند. برای مشاوره رایگان با شماره 09199500560 تماس فرمایید.

برای گرفتن مشاوره کراتین مو و هرگونه خدمات تخصصی درمان موی آسیب دیده و احیای مو در مرکز تخصصی رزالیندا با شماره 09127603309 و 02144538673 تماس فرمایید. زیبایی را خلق کن تا جهان را به حرکت درآورد.

بهترین مرکز کراتین مو در غرب تهران کجاست؟

مرکز احیا و صافی مو رزالیندا واقع در تهرانسر، به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز مو در غرب تهران شناخته می‌شود. شما می‌توانید برای رزرو وقت مشاوره کراتین مو رزالیندا با شماره تلفن 09127603309 تماس بگیرید.

هزینه کراتین مو چقدر است؟
Hello World ...
ماندگاری کراتین مو چقدر است؟
Hello World ...
انواع کراتین در مرکز کراتین رزالیندا چیست؟

انجام کراتین مو در مرکز صافی و احیا مو رزالیندا با دو هدف صافی مو و هم‌چنین احیا مو انجام می‌شود.

هم‌چنین در این مرکز انواع کراتین مو گیاهی و وگان با هدف حفظ سلامت موهای شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فاصله بین انجام دو کراتین چقدر است؟

مهم‌ترین دلیل برای تکرار کراتین مو، از بین رفتن کراتین انجام شده و همچنین رشد مجدد موها و نبود کراتین بر روی موهای رشد یافته است، به همین علت بهتر است انجام مجدد کراتین را به طور معمول هر 4 - 6 ماه انجام دهید.

نظر پزشکان در مورد کراتین مو چیست؟

کراتینه کردن مو به خودی خود چیز بدی نیست اما اگر از مواد کراتین با کیفیت پایین و شیوه به کارگیری آن درست نباشد باعث بروز عوارض مخرب می‌شود.

برای شروع کار کراتین چه باید کرد؟

برای شروع دوره آموزش کراتینه مو با مدرس الهه شیرعلی بهترین مدرس کراتین تماس بگیرید: شماره 09127603309 و 02144538673 

چه کسانی نباید کراتین کنند؟
افراد دارای موهای خیلی خیلی نازک یا موهای به شدت آسیب‌ دیده بهتر است که از روش کراتین استفاده نکنند. افراد زیر 18 سال و مادران در دوره بارداری و شیردهی نیز نباید از کراتین مو استفاده کنند

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *