کراتین وگان نسل جدید از کراتین ها هستند. کراتین های وگان (vegan keratin) ارگانیک هستند. این نوع کراتین ها به هیچ عنوان دود گاز  ندارد و به همین علت است که هم برای مشتری، هم برای خود آرایشگر بدون ضرر هستند.

کراتین وگان چیست؟ بهترین نوع کراتین مو

کراتین های وگان نسل جدید از کراتین ها هستند. این کراتین ها فرمالدئید ندارند بلکه مواد موثر در این کراتین ها اسید گلیو کسیلیک است.

کراتین وگان بر خلاف کراتین های جدید پیوندهای مو را نمی شکنند. بلکه پیوندها را جفت می کند و باعث صافی می‌شوند. نکته مهم در این نوع کراتین این است که روی این کراتین ها بدون آن که مو آسیب ببیند می توان رنگ و لایت انجام داد.

در کراتین های نسل قبل در اثر کراتین پولک های مو کاملا باز نمی شد و مواد کراتین به جا مانده باعث از بین رفتن مو در اثر دکلره می شد که در کراتین وگان این اتفاق نمی افتد.

مزایای کراتین وگان

و مورد دیگر کراتین های وگان مو روی موی نچرال، دکلره و هایلایت هم مناسب است. شاین ویژه این کراتین از مزایای آن است به دلیل وجود سه روغن ارگان، ماکادمیا و آبسینتو.

با انجام کراتین مو با کراتین های وگان داخل مو از روغن ها پر شده و بعد از گذشت زمان، مو کدر و خشک نمی شود و حالت اولیه خودش را از دست نمی دهد و همچنان براق و ابریشمی باقی می ماند.

بهترین نوع کراتین مو کراتین وگان است.

با افتخار اعلام می کنیم که رزالیندا بهترین مرکز کراتینه مو در تهرانسر و غرب تهران است. با مشاوره تخصصی پروسه درمان مو شما انجام می شود.

مرکز احیا مو رزالیندا یکی از بهترین مراکز احیا و صافی مو در غرب تهران می‌باشد که می‌تواند به شما در داشتن موهایی زیبا و سالم کمک کند.

به طور کلی کراتین وگان تفاوت بسیار و قابل توجهی با کراتین معمولی دارد و در خیلی از اوقات گزینه مناسب ترین از کراتین معمولی تلقی می‌شود. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارگانیک و گیاهی 
  • بدون گاز و بو
  • مناسب برای موهای دکلره شده
  • برطرف کننده کشسانی مو و کمک به احیا مو

 

میانگین امتیازات ۳ از ۵

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *